Yaşamkent İkinci El Eşya Alanlar

Yaşamkent İkinci El Eşya Alanlar

Yaşamkent İkinci El Eşya Alanlar 

Yaşamkent İkinci El Eşya Alanlar firması Ankara içerisinde ikinci el eşya alım konusunda uzun yıllardır başarı ile kaliteli hizmet vermektedir. Satmayı düşündüğünüz kullanılmış ya da kullanılmamış eşyalarınız firmamız tarafından yüksek fiyatlar ile satın alınır.

Firmamız olacak işinde uzman ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Ankara içinde her noktadan ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Firmamız ile iletişim kurmadan eşyalarınızı satmaya karar vermeyin. İkinci el eşya satışı ile ilgili aklınıza takılan her soruyu firmamızın müşteri temsilcilerine danışabilirsiniz. 

2. El Eşyalarımı Nasıl Satabilirim? 

Yaşamkent İkinci El Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana en iyi hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınız anında nakit ödeme ile adresinizden teslim alınır. Satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın ayrıntılı fotoğraflarını çekerek WhatsApp hattına ulaştırmanız yeterlidir. Ekibimiz kısa süre içerisinde size dönüş yapacak ve eşyalarınız için belirlenmiş ulan fiyatı size sunacaktır.

Fiyatın sizin için de uygunluğu halinde kısa süre içerisinde adresinize gelinerek eşyalarınız alınır. Firmamız hiçbir şekilde sizden nakliye ücreti talep etmez.  Firmamız olarak satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınız için piyasadaki en yüksek fiyat teklifini veriyoruz. İkinci el eşyalarınızı satmak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz. 

Ne Tür Eşyalar Satın Alınıyor? 

Yaşamkent İkinci El Eşya Alanlar yatak odası oturma odası çocuk odası yemek odası beyaz eşyalar mutfak eşyaları çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı derin dondurucu gibi eşyalarınızı tam değerinde satın alıyor. Ayrıca LCD televizyon antika eşyalar komple ev eşyası ve ofis eşyalarınız da firmamız tarafından satın alınır.

Yapmanız gereken tek şey eşyalarınızın ayrıntılı fotoğraflarını çekerek WhatsApp hattına göndermektir. Satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınız için 0535 671 55 23 numaradan bilgi ve hizmet almanız mümkün.

İkinci El ve Spot Eşya satmak istediğinizde Elvan Spot’a aşağıdaki detaylardan ulaşabilirsiniz.

Ankara 2.El Eşya Eşya alanlar web: https://ankaraikincielesya-alanlar.com

Telefon: 0535 671 55 23 numaralı telefondan yada Whatsapp hattı

Adres: Demetgül Mahallesi 413. Sok. 5/C Yenimahalle/Ankara

Genel Kültür