Su Sporları İçin En Uygun Yer!

Su Sporları İçin En Uygun Yer!

Su Sporları İçin En Uygun Yer!

Turunç Otel özellikle spordan vazgeçemeyenler ve adrenalin arayanlar için uygun olarak görülmektedir. Pek çok kişi tatili dinlenmek olarak görse de bazen aktiviteler yapmak da keyifli zaman geçirmek için tercih edilmektedir. Su sporları ise özellikle yaz tatillerinin vazgeçilmezi olmaktadır. Burada su sporları çeşitleri oldukça fazladır bu nedenle herkes kendisine uygun bir aktivite bulabilecektir.

Otel bu konularda yönlendirme yaparak sizlere aktiviteler hakkında bilgiler vermektedir. Marmaris’in denizinde ve plajında yapılacak aktiviteler ilgi çekmektedir. Özellikle dalış yapmak isteyenler için deniz oldukça uygundur. Denizin derinliklerinde göreceğiniz balıklar sizleri oldukça heyecanlandıracaktır. Aynı zamanda dalma eğitimi alabilir ve sonrasında kendiniz de ekipmanlarınız var ise bu aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte tekne turları da yapılmaktadır. Tekne turlarına dahil olabilir ya da arkadaş grubunuz ile bir tekne turu organze edebilirsiniz. Böylelikle Marmaris’i gezebilir ve birkaç saat tura katılabilirsiniz.

Turunç Koyu dışına da çıkabilir ve bölge hakkında daha fazla deneyim edinebilirsiniz. Aynı zamanda doğa yürüyüşleri için de uygun bir alana sahiptir. Otel bu aktiviteleri sunan denize oldukça yakındır ve günün her saati gidilebilmektedir. Otelde yer alan avantajlar sizlerin bu aktiviteleri daha rahat yapabilmesini sağlamaktadır. Yiyecekleri düşünmeden kendinizi eğlenceye odaklayabilirsiniz. Odalarda klima yer almaktadır ve her birinin balkon bulunmaktadır. 10 odanın bulunduğu butik otel kategorisinde yer alarak sizlere daha sakin bir alan sunmaktadır.

Balıkçılık İçin Yeterli Popülasyon Var!

Marmaris otel sadece tekne ve dalma aktiviteleri için olmayıp, balık tutmak için de uygun alan sunmaktadır. Özellikle yılın 7 mevsimi elverişli olan Marmaris denizi pek çok zaman balık tutmak için de uygundur. Bu sayede balık tutabilir ve onları pişirebilirsiniz. Otel bulunduğu konum itibari ile oldukça avantajlıdır. Marmaris’te yer alan Turunç Koyu’nun bir parçası olan otelimiz farklı aktiviteler için yeterli alan sunmaktadır. Aynı zamanda otel kendi içerisinde de sizleri rahat ve huzurlu hissettirmeyi amaçlamaktadır. Sabah kahvaltılarını deniz manzaralı çatıda yapmak mümkün olduğu gibi akşam yemekleri için de tercih edilmektedir.

Genel Kültür