Son Dakika! Uefa Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’nin Bir Sonraki Rakibi Austria Wien

Son Dakika! Uefa Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’nin Bir Sonraki Rakibi Austria Wien

Son Dakika! UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’nin Bir Sonraki Rakibi Austria Wien

Son dakika haberi… Fenerbahçe takımı, UEFA Avrupa Ligi içerisinde Slovacko’yu elemesi ihtimalinde, Play-Off Turu’nda Austria Wien ile karşı karşıya kalacak. Ayrıca Sarı Lacivertliler, UEFA Avrupa Ligi’nin 3.eleme turunda Slovacko engelini geçemediği takdirde; UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turunda “AIK – Shkendija” eşleşmesinin sonucunda çıka galip ile karşı karşıya kalacak.

Fenerbahçe takımı, UEFA Avrupa Ligi’nde Slovacko’yu elemiş olması halinde, Play-Off Turu’nda Austria Wien ile karşılaşmış olacak. Bu karşılaşmanın sonuçlarına ise bahis siteleri içerisinde yer verilecek.

İsviçre’nin Nyon isimli kentinde çekilmiş olan kurada Fenerbahçe takımının 3. turda Çekya temsilcisi olarak yerini alan Slovacko’yu elemesi halindeki play-off turundaki rakibi Austria Wien oldu. Sarı-lacivertliler ilk maçını Avusturya’da oynayacak.

Geçen sezon Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmış olduğu için UEFA Avrupa Ligi bileti alan Sivasspor takımının play-off’taki rakibi Malmö – Dudelange eşleşmesinin de galibi olmuş olacak. UEFA Avrupa Ligi play-off turunda gerçekleşen maçlar 18 ve 25 Ağustos tarihleri arasında oynanacak. Grup kuraları ise 26 Ağustos 2022 tarihinde çekilecek.

Bir diğer yandan Fenerbahçe takımı, 3. turda Slovacko ile 4 Ağustos ile 11 Ağustos tarihleri arasında karşılaşacak.

Fenerbahçe Elenirse

Fenerbahçe takımı, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda Slovacko engelini geçemediği takdirde; UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turunda “AIK – Shkendija” eşleşmesinden çıkacak olan galip ile karşılaşacak.

Spor