İnstagram’Da Yaptığım Yorumlar Görünmüyor!

İnstagram’Da Yaptığım Yorumlar Görünmüyor!

İnstagram’da Yaptığım Yorumlar Görünmüyor!

İnstagram’da yaptığınız yorumların görünmeme nedeni sistem hatasından kaynaklandığı gibi internetin çekmeme durumlarında da yorumun tam ulaşmamış olmasından kaynaklanabilir. Bazı durumlarda İnstagram’ın çöktüğü, kullanıcıların paylaşımlarının ve yorumlarının görülmediği olabilmiştir. Bunun için sistemin düzelmesini bekleyip tekrar bakmanız ya da güncelleme yapmanız gerekebilir. İnstagram takipçi satın al seçeneğini kullanarak, en iyi yorumları ve beğenileri alabilirsiniz.

İnstagram Yaptığım Yorumları Silme

İnstagram üzerinden yaptığınız yorumları silmek için direkt olarak yapılan yorumlara giderek silme imkanınız vardır. Bunun dışında İnstagram size hareketlerim bölümünden daha önce kurduğunuz etkileşim alanlarını da gösterecektir.

  • Yorum yaptığınız fotoğrafın altına giderek, etkileşim kurduğunuz ve yorum yaptığınız alanı bulun.
  • Yorumunuzu kaydırdıktan sonra kırmızı renkli işaretin üzerinden direkt çöp kutusuna gönderebilirsiniz.
  • İnstagram size bütün yorumlarınızı silme imkanı vermez ve tek tek girme işlemi yaparak yakın tarihte yaptığınız yorumlar hatırlıyorsanız silme işlemi yapmanızı sağlar.
  • Renkli çöp kutusu üzerinden simgeyi tıklayarak İnstagram’daki yorumları silmenize izin verecektir.

İnstagram kullanıcılarına toplu mesaj veya yorum silme özellikleri sunmamaktadır. Bu nedenle silme işlemi yaparken teker teker yaptığınız yorumları ziyaret etmeniz gerekecektir.

İnstagram Yorumlar Yüklenmiyor!

İnstagram yorumlarınızı göremiyor veya yükleme olmuyorsa birden fazla yorumun aynı anda gelmesinden kaynaklı algoritma tıkanmış olabilir. Biraz bekledikten sonra sistem kendini yenileyecek ve kısa zamanda İnstagram yorumlarınızın yüklenmesi sağlanacaktır. Zaman geçmesine rağmen yorumlarınız görünmüyorsa bu hesapların silindiği ya da bot hesap yönlendirildiği anlamına gelmektedir.

Genellikle İnstagram çökme durumlarında sistem kendini yeniledikten sonra hataları düzeltir ve İnstagram yorumlarınızın kısa zamanda görünmesini sağlar.

İnstagram Canlı Yayın Yorumları Gözükmüyor!

İnstagram canlı yayın yorumlarının görünmeme nedeni zayıf internet bağlantısı olabilmektedir. Bu nedenle menü üzerinden ayarlara basarak gizlilik seçeneğini tekrar aç kapat yapmanız sistemin uyanmasını sağlayacaktır.

Zayıf internet bağlantısından kaynaklı İnstagram yorumları geç gelebilir ya da canlı yayın donabilir. Bu tamamen yayının sağlıklı ilerlememesinden kaynaklıdır. Ancak sağlıklı bir yayın akışı olmasına rağmen göremiyorsanız, yorumları kapatmış olma ihitmaliniz vardır. https://bayigram.com/ ekibiyle İnstagram hakkında bütün detayları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda canlı yayın katılımlarınıza da katkı sağlayacak uygulamalar hemen sizlerle buluşacaktır.

Teknoloji