Galatasaray’da Transfer Çalışmaları Sürüyür

Galatasaray’da Transfer Çalışmaları Sürüyür

Galatasaray’da Transfer Çalışmaları Sürüyor!

Galatasaray’da yeni sezon transfer hazırlıkları sürüyor. Galatasaray’dan yapılan açıklamada birçok yeni oyuncuyla görüşüldüğü kamuoyuna belirtildi. Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren Galatasaray’da teknik direktör Okan Buruk’un isteği doğrultusunda forvet transferi arayışları sürüyor. Forvet transferinde şu anda en yakın isim İsviçreli santrafor Seferovic olarak ön plana çıkıyor. İsviçreli santrafor için Benfica kulübüyle temaslara geçen Galatasaray yönetiminin satın alma opsiyonuyla oyuncuyu kiralaması bekleniyor. İsviçreli başarılı golcü milli takım formasıyla çıktığı birçok maçta rakip fileleri havalandırmayı başardı.

Galatasaray’da yeni transferlerin yanında gideceklerin listesi de belirleniyor. Mbaye Diagne ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, Mustafa Muhammed’in de geleceği belirsizliğini sürdürüyor. Bunun yanında Galatasaray’la yolları kesin gözüyle ayrılacak gibi duran Oğulcan Çağlayan’la da yolların yakın zamanda ayrılması bekleniyor. Galatasaray’da kadroda düşünülmeyen oyunculardan birisi de Morutan olarak ön plana çıkıyor. Fatih Terim döneminde Romanya’dan alınan oyuncunun yeterli verimi verememesinin ardından yolların kesin olarak ayrılması veya kiralama yoluna gidilmesi bekleniyor. Ayrılması beklenen bir diğer oyuncu grubu da Taylan ve Berkan olarak ön plana çıkıyor. Bahis siteleri

Bu iki orta saha oyuncusunun da gelecek sezon kadroda düşünülmediği Okan Buruk’un bu bölgeyi tamamen yenilemesi bekleniyor. Özellikle bu hatta PSG’li oyuncu Gueye’nin takviye edileceği yönünde haberler konuşuluyor. Fakat ünlü oyuncunun istediği maaşın çok yüksek düzeylerde olması Galatasaray’ın elini kolunu bağlıyor. Ünlü oyuncu yaklaşık olarak 2 milyon Euro maaş talep ediyor.

Spor