Bel Fıtığı Ve Ameliyatsız Tedavisi

Bel Fıtığı Ve Ameliyatsız Tedavisi

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi ile çok daha kısa sürede sağlıklı bir yaşama devam edebilirsiniz. Lomber disk hernisi, lomber disk herniasyonu olarak da bilinir. Bel fıtığı, iki omur veya disk arasındaki kısımların birtakım darbeler sonucu sıkışması ve yırtılma gibi problemlerin oluşması durumudur. Beldeki şiddetli ağrı hastanın günlük hayatını olumsuz etkiler ve hastanın birçok aktiviteyi yapmasını imkânsız hale getirir. Bir bel fıtığı ameliyattan sonra daha iyi bir aşamaya ilerleyebildiğinden, bel fıtığı için ameliyatsız tedaviler yaygın olarak uygulanmaya başlanmıştır.

Özellikle op. Op. Dr. Fatih Kırar’ın dediği gibi bu süreçler kendi içinde kategorilere ayrılmaktadır. Bel fıtıklarının ameliyatsız tedavileri ihtiyaca göre değişmektedir. Bel fıtığı olan bir hasta ne kadar sağlıklı yaşar, yaşam sınırları ve kapsamı gibi kavramlara cevap bulmak ameliyatsız bel fıtığı tedavisinin doğru seçilmesine yardımcı olur. Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr. Fatih Kırar, mesleki eğitimini İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalık Hastanesinde tamamlamıştır. Beyin cerrahı ve beyin cerrahisi uzmanı olan doktor, ameliyatsız fıtık tedavilerini en yeni ürünlerle birleştirerek kullandığını ifade ediyor.

OP. DR. FATİH KIRAR KORUMLARI VE ŞİKAYETLERİ

Bel fıtığı hastalığından kurtulmak, bu hastalığa yakalananlar için oldukça rahatlatıcıdır. Bunun ameliyatsız yapılabileceğini iddia eden Op. Dr. Fatih Kırar, bu yöntemle hastalarının endişelerini ortadan kaldırıyor. Bu hastalıktan kurtulan tüm hastalar yeni bir hayata başladıklarını söylüyor. Op. Dr. Fatih Kırar birçok hastasından bu konuda olumlu geri dönüşler almaktadır. Bel fıtığı olan kişilerin hayatı bir kabusa dönüşmektedir. Kısa sürede tedavisi mümkün olmayan bel fıtığı hastalığı, modern yöntemler sayesinde çok kısa sürede adeta yok olmaktadır.

Her hastalık için uygun tedavi yöntemlerinin uygulanması, her hastalık hastanın hayatında ve tedavi sürecinde önemli rol oynamaktadır. Hastalık ne olursa olsun, ameliyat her zaman son çaredir. Her cerrahi işlem risk taşır ancak bel fıtığı ve bel ağrılarının tedavisinde çok hassas bir yaklaşım izlenmelidir. Op. Dr. Fatih Kırar da bu konuda oldukça hassas bir yaklaşım sergilemekte ve hastalarının ihtiyaçlarına yönelik tedavi süreci sunmaktadır.

Sağlık